Skip to content

Milliste teenustega me teid aidata saame?

Allergiakeskus hoolib oma patsientidest ning tegutseb selle nimel, et tagada neile parim võimalik heaolutunne. Läheneme igale patsiendile individuaalselt, pakkudes just tema probleemile vastavat lahendust. Allergiakeskuses osutavad teenust kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid ning pakutavad tooted on tunnustatud allergikutele sobivateks.

TULEKUL: Anti-allergiaplaani loomine

Allergia on ülitundlikkusreaktsioon ainetele, mis on enamikule inimestele tavaliselt kahjutud. Ülitundlikkuse põhjus võib olla nii allergiline (immunoloogiline) kui ka mitte-allergiline (mitte-immunoogiline). Anti-allergiaplaani loomise eesmärgiks on välja selgitada allergia tekkepõhjused ning pakkuda nendele lahendust.

TULEKUL: Sümptomite leevendamine

Allergilised haigused võivad põhjustada erinevaid terviseprobleeme: sügelev nahk, silmade punetus, silmalaugude turse, ninasügelus, ninavoolus või -kinnisus, hingamisraskused, õhupuudus aga ka kõhuprobleeme (oksendamine, kõhuvalu, -lahtisus). Aitame leida lahenduse teid vaevavate sümptomite leevendamiseks. Vajadusel suuname edasi vastava spetsialisti juurde.

TULEKUL: Astmahaigete nõustamine

Pakume individuaalset nõustamist astma raviga seotud küsimustes. Meie spetsialistid hindavad Teie hetkeseisundit, analüüsivad sümptomeid ning jagavad elustiili nõuandeid, mis aitavad Teil sümtomitega toime tulla.

Allergikute tooted

Allergikud vajavad enda igapäevaelus erilist lähenemist. Allergiakeskuses töötavad spetsialistid pakuvad allergikutele mõeldud toodete nõustamist ning aitavad leida just teile sobivad tooted nahahoolduseks, sümptomite leevendamiseks ning ennetamiseks. Meie e-poe valik on pidevalt täienev ning enamus tooteid on saanud rahvusvaheliste allergialiitude heakskiidu.