Skip to content

Ainukene allergiatele spetsialiseerinud kliinik

Allergiakeskus on loodud eesmärgiga aidata allergikuid ning tagada neile täisväärtuslik elu. Meie väärtusteks on hoolivus, individuaalsus, teadlikkus, rahulolu ning kvaliteet.

Hoolivus – hoolime on patsientidest ning tegutseme selle nimel, et tagada neile parim võimalik heaolutunne allergikuna. Oma tegevustes näitame üles ka hoolivust keskkonda tervikuna.


Individuaalsus – läheneme igale patsiendile
individuaalselt, pakkudes just tema probleemile vastavat lahendust


Teaduslikkus – me põhineme oma otsuste
langetamisel teaduspõhisusel. Allergiakeskuses
osutavad teenust kõrgelt kvalifitseeritud
eriteadmistega spetsialistid ning pakutavad tooted on läbinud korrektselt kõik vajalikud testimised, et tagada patsientide ohutus.


Rahulolu – patsiendi meelerahu on meie
peamine prioriteet ning me pakume nõustamist
anti-allergiplaani loomisel kogu eluks. Oleme
patsiendi kõrval, et tõsta tema elukvaliteeti. Meie lahendus patsiendile ei piirdu vaid sümptomite leevendamisega ehk ravimi väljakirjutamisega, teeme patsiendiga koostööd, et selgitada välja võimalikud probleemid ja leiame lahendused.


Kvaliteet – allergiakeskuse kvaliteet tagatakse läbi pideva parendamise, enesetäiendamise ja pühendumise kõigele, mida seal tehakse. See annab inimliku ja emotsionaalse dimensiooni meie allergiaalasele kompetentsile.

Visioon

Juhtiv allergiatele spetsialiseerunud
kompetentsikeskus Eestis

Missioon

Allergiakeskuse missiooniks on pakkuda teaduspõhist ning kvaliteetset teenust, tagamaks allergiaga elavate inimeste heaolutunde ning täisväärtusliku elu

Meie arstid ja spetsialistid

Georg-Marten Lanno

PhD, proviisor

Doktorikraad biomeditsiini tehnoloogias

Kuidas sündis Allergiakeskus

Allergiad on mind saatnud terve elu. Olen aastate jooksul külastanud mitmeid arste ning teinud lugematu arvu erinevaid uuringud, et aru saada mille suhtes allergiat esineb. Lõpliku diagnoosi sain alles täiskasvanueas, peale mida olen õppinud allergiaga elama. Selle tulemusena sündis Allergiakeskuse idee – aidata allergikuid nende igapäevaelus ning taastada inimeste heaolutunne ning täisväärtuslik elu

Georg-Marten Lanno, Allergiakeskuse asutaja